29.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

jahtinëndetëse

I frymëzuar nga romani i famshëm, jahti-nëndetëse e çon luksin në thellësitë e oqeaneve

Një kompani holandeze ka zbuluar projektin për një superjaht luksoz që shndërrohet edhe në nëndetëse, për të kaluar çaste të paharrueshme mbi dhe nën...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications