29.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jaka

Turqit, 3 miliardë dollarë investime në Shqipëri – Marrëveshje bashkëpunimi/ Jaka: Synojmë zgjerim dhe rritje të eksporteve

Shqipëria synon të thithë më shumë investime nga Turqia, edhe pse shifra deri më tani arrin në 3 miliardë dollarë, si dhe të zbusë...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications