29.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

James

Makina që ka përdorur James Bond dhe që sot vlen miliona euro

Në filmin e James Bond të vitit 1979, me titull “Moonraker”, agjenti 007 shihet në një makinë Hispano-Suiza J12, e vitit 1936.Kjo makinë konsiderohej...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications