21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Javën

Mete në Këshillin Ekonomik Kombëtar: Javën e ardhshme miratojmë detajet e Garancisë për sektorin fason!

Qeveria pritet të miratojë gjatë javës së ardhshme detajet në lidhje me instrumentin e Garancisë Sovrane për sektorin e industrisë përpunuese fason. Kjo gjë...

Banka e Shqipërisë nis “Javën e Parasë” – Sejko: Prioritet, përfshirja financiare e qytetarëve, rrit mirëqenien dhe ul varfërinë

Banka e Shqipërisë dhe Shoqata Shqiptare e Bankave, kanë nisur këtë javë Javën e Parasë, nën sloganin “Administro paratë e tua, kultivo të ardhmen...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications