36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

javës

Twitter bie për herë të dytë brenda javës, 4 mijë përdorues në mbarë botën raportuan probleme

Për herë të dytë brenda një jave, Twitter po përjeton probleme teknike. Sipas DownDetector, çështjet filluan rreth orës 17:30 të hënën dhe kanë prekur...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications