30.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

lëshojë

Bashkitë dhe taksat/ Projeksionet e viteve të ardhshme: Taksimi mbi pronën pritet të rritet. Qeveria do të lëshojë nga renta minerare

Strategjia e re e decentralizimit 2023-230 parashikon rritjen e kapaciteteve të qeverisjes vendore për ofrimin e shërbimeve, si edhe e autonomisë fiskale vendore. Synimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications