30.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

libri

Opinion: Pse ‘libri i biznesit’ të Elon Musk nuk do të funksionojë në Twitter

Elon Musk ka një libër mjaft të provuar dhe të vërtetë për të bërë biznes, ai e ka përdorur atë për vite me radhë...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications