29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

licencim

Miratohet rregullorja e re për licencimin e institucioneve të pagesave dhe parasë elektronike

Këshilli Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë miratoi këtë javë rregulloren e për licencimin e institucioneve të pagesave, institucioneve të parasë elektronike, si dhe për regjistrimin e ofruesve të shërbimeve të pagesave.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications