23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

licencuan

Rrezik pastrimi parash, BSH inspekton 70 zyra këmbimi valutor – Në total 583. U licencuan 56 të reja dhe iu revokua licenca 29 ekzistueseve

Megjithëse konsiderohet ndër sektorët me riskun më të lartë për pastrim parash, tregu i këmbimit valutor ka shënuar një bum të vërtetë gjatë vitit...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications