36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lidhet

Transformimi i hyrjes së Shkodrës, lidhet kontrata – Rreth 480 mln lekë për riaktivizimin e polit social dhe ekonomik

Fondi Shqiptar i Zhvillimit ka lidhur kontratën me kompaninë që do të kryejë punimet për transformimi urban në hapësira publike të hyrjes së qytetit...

Super tenderët e ARRSH: Lidhet kontrata për Elbasan-Qafë Thanë, një nga ofertat fituese sa 99% e fondit limit

Gati 4 mld lekë është vlera e tre tenderëve të Autoritetit Rrugor Shqiptar, për të cilët janë shpallur kompanitë fituese apo është lidhur kontrata....

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications