23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

lidhjen

Risitë për lidhjen në rrjet të vetëprodhuesve të energjisë – Kadiu: Do të lejohet edhe më shumë se 0.5 MW, por pa të drejtë...

Miratimi i ndryshimeve ligjore në mbledhjen e fundit të qeverisë në lidhje me vetëprodhuesit e energjisë elektrike nga panele diellore, i hap rrugë lidhjes...

Blerja afatgjatë e energjisë – KESH synon lidhjen e kontratave 3 dhe 5-vjeçare në fund të muajit maj

Blerja afatgjatë e energjisë nga Korporata Elektorenergjetike Shqiptare pritet të finalizohet në fund të këtij muaji. Referuar afateve të publikuar nga KESH për kontratat...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications