21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

ligjërisht

Alpha Bank bashkohet ligjërisht me OTP Albania, nga 1 dhjetor numri i bankave tregtare ulet në 11

Duke filluar nga 1 dhjetori sektori bankar do të ketë zyrtarisht 11 banka. Bankat OTP Albania dhe Alpha Bank Albania do të bashkohen ligjërisht,...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications