21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

listohet

KOSTT listohet në bursën e energjisë – Kompania e parë nga Kosova, numri i subjekteve shqiptare arrin në 16

Operatori i Sistemit, Transmisionit dhe Tregut është anëtari i parë i regjistruar i Bursës Shqiptare të Energjisë Elektrike, për zonën ofertuese të Kosovës. Tashmë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications