25.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor 2024

Në banka ranë kursimet në lekë, u shtuan në euro, shkak çmimet e larta dhe pushimet

Duhen Lexuar

Burimi: A2 CNN

- Reklama -
spot_img
- Reklama -

Artikujt e Fundit

WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications