29.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

4ig

Pas blerjes nga 4iG ALBtelecom njofton ndryshime në ekipin drejtues

Që prej janarit të vitit 2014 ai ka mbajtur pozicionin e Drejtorit të Grupit Ligjor, Rregullator dhe Konkurrencës në kompani.Znj. Irida Bonati është emëruar...

Hungarezët e 4iG njoftojnë zyrtarisht marrëveshjen për blerjen e ONE

Kompania hungareze 4iG njofton edhe zyrtarisht arritjen e një marrëveshjeje për blerjen e operatorit të dytë më të madh të komunikimeve të lëvizshme në Shqipëri, ONE.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications