16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

abi bank

Pesë pretendentë duan Alpha Bank, në garë për t’u zmadhuar

Shitja e Alpha Bank pritet të sjellë përqendrim të mëtejshëm të sektorit bankar në Shqipëri. Të pesta pretendentet për ta blerë janë banka të pranishme në treg dhe përfundimi i procesit të shitjes do të bëjë që numri i përgjithshëm i bankave të ulet në 11

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications