16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

abonentë

Uji, 40 projekte të rinj nisin në 2024-ën – Përfitojnë 300 mijë abonentë. Balluku: Në fokus dhe vetëprodhimi i energjisë nga ujësjellësit

40 projekte të rinj do të nisin gjatë vitit 2024, duke synuar përmirësimin e furnizimit me ujë dhe shërbimit me kanalizime për 300 mijë...

OSHEE, më shumë para’ nga faturimet me vlerë referencë – Kërkon shtyrjen e metodologjisë me 1 vit, preken 68 412 abonentë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike kërkon të arkëtojë më shumë para’ nga faturimi i energjisë me vlerë referencë, që kryhet në ato raste...

Disney ‘mund’ Netflix me mbi 152 milionë abonentë dhe tani do të rrisë çmimet!

Kompania Walt Disney kaloi Netflix-in me një total prej 221 milionë klientësh të transmetimit dhe njoftoi se do të rrisë çmimet për klientët që...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications