16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

afërt

Miratohet Strategjia për zhvillimin e tregjeve të kapitalit – Qeveria projekton listimin e afërt në Bursë të kompanive me kapital shtetëror

Këshilli i Ministrave njofton se ka miratuar Dokumentin Politik “Për Krijimin e një Mjedisi Mundësues për Zhvillimin e Tregjeve të Kapitalit në Shqipëri, 2023-2027”,...

Crypto-t i njohim pak, por s’jemi prapa. Kemi një ligj – Akademiku Meka: Shkalla e njohjes, e ulët. Janë realitet i afërt, duhet të...

Akademiku Elvin Meka i konsideron kriptovalutat një realitet të afërt në tregjet financiare globale, ashtu si dhe në Shqipëri. Ai thotë se shkalla e njohjes...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications