11.5 C
Tirana
E premte, 1 Mars 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

dekompozojnë

Dy arsyet që po “dekompozojnë” Euron – BSH: Shkaktarë, flukset e larta hyrëse dhe rritja e besimit të publikut te leku

Në raportin e tretë të Politikave Monetare, Banka e Shqipërisë për herë të parë ka argumentuar në një analizë të detajuar arsyet që qëndrojnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img