21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fëmijë

Sa është buxheti i lodrave për një fëmijë? – Mesatarisht rreth 100 euro në vit. Tregu vlen thuajse 50 milionë euro

1 Qershori, dita e fëmijëve, padiskutim që ka në qendër të saj lodrat, si dhurata më e dëshiruar për ata që festojnë. Por, sa...

Një Ferrari për fëmijë që do ta kishin zili të rriturit

“Little Car Company” është e specializuar në ndërtimin e makinave sportive për fëmijë.Krijimi i fundit i kompanisë britanike është një 250 Ferrari Testa Rosa...

Qeveria Meloni miraton buxhetin 35 miliard euro – Reduktohet tvsh për prodhimet për fëmijë, por jo për ato të domosdoshme

Tvsh e reduktuar për prodhimet për fëmijë dhe për higjenën personale, por jo për prodhimet bazë. Për këto të fundit u miratua karta sociale...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications