23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

feriold ozuni

Turizmi malor, KLSH: Nuk shfrytëzohet, mungojnë investimet dhe promovimi

Turizmi malor është një tjetër potencial që Shqipëria nuk arrin ta shfrytëzojë. Sipas një raporti nga Kontrolli i Lartë i Shtetit, mungesa e investimeve dhe niveli i ulët i promovimit penalizojnë këtë sektor. Gjetjet e KLSH konfirmohen edhe nga ekspertë të turizmit.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications