36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fetare

Objektet kulturore të vjedhura, Qeveria krijon data bazë të posaçme – Do mblidhet informacion nga Policia, Doganat, Bashkitë, bashkësitë fetare, INTERPOL

Ndërsa vjedhja e objekteve të kultit është një fenomen që shoqëron vendin prej dekadash, Qeveria ka vendosur që të gjitha këto objekte t’i pasqyrojë...

Si do të ndahet fondi 113 milionë lekë mes 4 komuniteteve fetare në Shqipëri. Financimi, për paga dhe investime

Qeveria shqiptare ka miratuar ndarjen e fondit për komunitetet fetare në vend. Për vitin 2023, komunitetet do të përfitojnë 113 milionë lekë. Komuniteti  Mysliman  i ...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications