21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gazeve

Emetimet e gazeve serrë – Prodhuesit e naftës dhe gazit raportojnë nivele më të ulëta se realiteti

Emetimet e gazeve serrë nga objektet e naftës dhe të gazit në të gjithë botën janë rreth tre herë më të larta se sa...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications