21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gjimnazin

“Fondacioni Mane”, laborator modern TIK për gjimnazin “Raqi Qirinxhi” – 560 nxënës dhe 40 mësues, përfitues të drejtpërdrejt të infrastrukturës teknologjike

Viti i ri mësimor i ka gjetur nxënësit e gjimnazit “Raqi Qirinxhi” të Korçës me një laborator modern të teknologjisë së informacionit dhe komunikimit,...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications