23.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjirokastrës

Fluturimet ajrore do rriten me 32% në 2024-ën – Balluku: Shumë shpejt, hapim garën ndërkombëtare për aeroportin e Gjirokastrës

Fluturimet ajrore parashikohet të rriten me 32% gjatë vitit 2024, në raport me një vit më parë. Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku teksa...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications