30.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

grupeve

Qeveria pagesë për punësimin e grupeve vulnerabël – Program 6 mujor/ 8 mijë lekë për pjesëmarrje, u hiqen shpenzimet për transport

Qeveria do të mbështesë financiarisht grupet vulnerabël me qëllim integrimin në tregun e punës. Vendimi i cili përcakton procedurat, kriteret dhe rregullat për zbatimin...

Biokarburantet, 10 vjet pa taksa – Kërkesa e hershme e grupeve të interesit, projektligji: Përjashtohen nga regjimi fiskal

Tregtimi i biokarburanteve do të përjashtohet nga regjimi fiskal për një periudhë 10-vjeçare”. Gjithçka përcaktohet në projektligjin “Për prodhimin, transportimin dhe tregtimin e biokarburanteve...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications