26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

holande

Micky Mouse dhe Hitleri u vaksinuan…në Hollandë

Ministria e Shëndetësisë në Holandë po heton sesi një hacker arriti të krijojë një certifikatë jeshile (Greenpass) me një kod QR të vlefshëm në emër të Adolf Hitlerit.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications