36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Hoteli

Hoteli i parë hapësinor në botë do të hapet në vitin 2027! (FOTOT)

Mendimi është i Above Space (dikur Asambleja Orbitale) dhe hoteli do të ‘notojë’ mbi atmosferën e Tokës. Ky nuk është as për astronautët, hoteli...

Hoteli më luksoz në botë për tranzit në aeroport! (FOTOT)

Pasagjerët që kalojnë tranzit përmes Aeroportit Ndërkombëtar të Hamadit në kryeqytetin e Katarit mund të zgjedhin të largohen nga aeroporti dhe të bashkohen me...

Hoteli luksoz mega gjigant në mes të askundit! (FOTOT)

Asgjë e rëndësishme nuk qëndron në kufirin e Katarit me Arabinë Saudite. Disa poste të djegura nga dielli dhe milje e milje shkretëtirë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications