21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

humbje

“Samsung Electronics” raporton humbje të frikshme

Kompania “Samsung Electronics” raportoi humbje të frikshme për 3-mujorin e parë të këtij viti, për shkak të rënies të ndjeshme të kërkesës në nivel...

Informaliteti “mbyt” taksitë, rrethet pushtojnë Tiranën – Shoqata fajëson pushtetin vendor: Jemi me humbje, paguajmë taksa më të larta

Dyndja e taksive të rretheve në Tiranë për fitime më të larta por dhe taksa më të ulëta, ka ngritur shqetësimin e taksistëve të...

Nafta publikon humbje javore prej rreth 2% – Putin: Nuk do të shesim naftë ndaj vendeve që vendosin tavan mbi çmimet

Nafta po qëndron në rritje të lehtë në sesionin e sotëm, pas disa ditësh me radhë në rënie, për shkak të ngadalësimit të kërkesës...

Bitcoin arrin nivelin më të ulët të 2 viteve ndërsa tregu i kriptove shënon 1.4 trilion dollarë humbje këtë vit!

Bitcoin të martën arriti në nivelin më të ulët të dy viteve pasi tregu i kriptomonedhave mori një goditje dramatike pas rënies së bursës...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications