21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

hyrëse

Dy arsyet që po “dekompozojnë” Euron – BSH: Shkaktarë, flukset e larta hyrëse dhe rritja e besimit të publikut te leku

Në raportin e tretë të Politikave Monetare, Banka e Shqipërisë për herë të parë ka argumentuar në një analizë të detajuar arsyet që qëndrojnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications