23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

IATA

Uber i kompanive ajrore vjen në Ballkan

DRCT është një softuer ueb i integruar në GDS, i cili lehtëson aksesin në të gjitha fluturimet dhe llojet e tarifave të ofruara nga linjat ajrore për të gjithë klientët dhe partnerët e vet, duke plotësuar përmbajtjen ekzistuese të ofruar nga GDS dhe agregatorët e tjerë të kompanive ajrore Low Cost.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications