29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

idetë

“Bizneseve shqiptare u mungojnë idetë novative” – Ekspertja: Shqipërisë i duhen më shumë sipërmarrje që japin vlera, jo fitime

Ndonëse bizneset janë një formë e mirë për të krijuar sa më shumë të ardhura, bizeset shqiptare vijojnë të kenë formën tradicionale që operojnë. Statistikat...

Qeveria, mbështetje për idetë novatore – Ibrahimaj: Fondet do të ndahen në tre faza

Pas mbledhjes së qeverisë, ministrja e Shtetit për Sipërmarrjen dhe Klimën e Biznesit Delina Ibrahimaj deklaroi se është miratuar vendimi për mbështetjen e start...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications