34.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

ilir kostallari

Aktivitet për promovimin e projektit “Tricolor.al” në ambjentet e Ambasadës së Rumanisë në Shqipëri

Ambasada e Rumanisë në Shqipëri organizoi një pritje të ngrohtë për stafin e projektit “Tricolor.al”, një projekt i ideuar, projektuar dhe ndërtuar nga një grup miqsh nga Shqipëria, ish-studentë në Rumani, dhe qëllimi primar i këtij portali është të mbledhë bashkë dashamirës të Rumanisë në Shqipëri dhe dashamirës të Shqipërisë në Rumani”

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications