31.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Italianët

Tirana, destinacioni kryesor turistik për italianët – Raporti i Institutit Ekonomik Mastercard: Pas kryeqytetit shqiptar, Korfuzi dhe Parisi

Është kryeqyteti shqiptar Tirana, i ndjekur nga ishulli grek i Korfuzit dhe Parisi, në krye të destinacioneve turistike për italianët që do të udhëtojnë...

Italianët, interes për “shfrytëzimin” e bujqësisë shqiptare – Qeveria bën thirrje për më shumë investime, “shpalos” potencialet

Qeveria shqiptare fton sipërmarrësit italianë të investojnë në vendin tonë duke shpalosur edhe potencialet që Shqipëria ka në fusha si bujqësia, energjia e rinovueshme...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications