16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Izraeli

Inflacioni kthehet në efekt “boomerang” për eksportet – Bien me 17.3% gjatë qershorit, si pasojë e uljes së çmimeve. Në “skenë” dalin Izraeli e...

Ngadalësimi i inflacionit dhe ndoshta deri diku edhe zhvlerësimi i euros e dollarit vijon të ulë ritmet tregtisë së jashtme. Shifrat e Instat për...

Hacker-ja shqiptare nga Izraeli: Risqet e bizneseve e si të mbrohen – Anxhela Berberi: Blini softuerë modernë kundër sulmeve kibernetike, trajnime periodike stafit

Ekspertja e rreziqeve kibernetike Anxhela Berberi thotë se bizneset shqiptare janë ende larg standardeve të duhura për mbrojtjen nga sulmet apo hakerimet. Ajo thotë se...

Izraeli teston me sukses sistemin e mbrojtjes ajrore Sea Dome! (FOTOT)

Forcat e Mbrojtjes së Izraelit kanë miratuar një version me anije të sistemit të mbrojtjes ajrore Iron Dome të quajtur C-Dome (“Sea Dome”).Sistemi ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications