31.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

letër

“Garancia Sovrane, ende në letër” – “ProExport Albania”, thirrje BSH për ndërhyrje në kursin e këmbimit

Sasia e lartë e euros në treg është shoqëruar me forcimin e lekut gjatë muajve të fundit. Fluksi i turistëve, paraja informale apo evazioni...

Shtrenjtimi i energjisë për furrat e bukës – Rihapet debati/ Shoqata, letër ERE-s: 2 propozime për faturimin e këtyre bizneseve 

Teksa në mesin e muajit korrik, Enti Rregullator i Energjisë rrëzoi kërkesën e OSHEE për rritjen e çmimit të energjisë elektrike për furrat e...

Sa i ndershëm është shteti? – Sherefedin Shehu: Taksa e sheshtë është zgjidhja. Qeveria ka një strategji në letër, por nuk e di që...

Sherefedin Shehu, Ish Zv.Ministër i Financave i ftuar për të folur në “Studio Intel” mbi mënyrën se si menaxhohen dhe shpërndahen taksat e shqiptarëve...

Skema e sigurimit në bujqësi mbetet në letër – Qeveria lë në “qiell të hapur” fermerët, premtoi “mbrojtje” një vit më parë

Qeveria ka dështuar në krijimin e një skeme siguruese në bujqësi që do ti mbronte fermerët nga katastrofat natyrore. Edhe pse përmbytjet aktuale në...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications