36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Liberland

Mikrokombi ballkanik bëhet vendi i parë që ndërtohet në metaverse – Çfarë është Liberland (FOTOT)

Çfarë kanë të përbashkët një rrip toke të braktisur, një ish politikan çek dhe realiteti virtual (VR)? Përgjigja është mikrokombi i vetëshpallur ballkanik i...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications