29.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

përfshihen

Ligji për turizmin prek dhe çmimet, çdo sipërmarrës turistik detyrim të afishojë listën, përfshihen dhe shezlongët

Një prej ankesave të pushuesve edhe në sezonin veror që lamë pas ishin çmimet, mos afishimi i tyre apo gjendja përballë çmimeve të ndryshuara...

Kontroll në mbi 62 mijë biznese për nëndeklarim pagash – Në “listën  e zezë” përfshihen subjektet deri në 5 punonjës

Lufta ndaj informalitetit do të jetë në fokus të administratës tatimore edhe përgjatë vitit 2023. Evazioni sa i takon nëndeklarimit të pagave i vendos...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications