29.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

rrjetet

Nga janari, “influencerat” në rrjetet sociale do paguajnë taksa! Preken edhe shtëpitë me qira ditore

Nga 1 janari i vitit të ardhshëm, paratë e fituara në platformat sociale si TikTok, Instagram, Facebook, YouTube apo Google do të tatohen në...

11 gabimet që nuk duhen bërë në party-n e punës! Nga mungesa tek veshja, flirtimet, alkooli, thashethemet dhe rrjetet sociale

Fundi i vitit shoqërohet nga festa të ndryshme, jo vetëm familjare por edhe me kolegët e punës. E në këtë rast, për disa festat...

Rrjetet energjetike të Europës po përballen me testin e parë dimëror, ndërsa ‘shpërthimi’ i Arktikut po përhapet!

Temperaturat në Europën Veriore pritet të bien ndjeshëm gjatë ditëve në vijim pasi ajri i ftohtë po fryn nga Arktiku, duke paraqitur testin e...

567 mijë familje e biznese me internet të shpejtë fiks në 2022 – Tremujori i tretë, 2.3 milionë përdorues të shërbimeve broadband nga rrjetet...

Interneti i shpejtë është një prej segmenteve të tregut të komunikimeve elektronike me rritjen më të fortë për këtë vit. Sipas të dhënave zyrtare...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications