28.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor 2024

Ndryshimet fiskale në 2024, preken qytetarët dhe bizneset, marrin fund disa përjashtime në taksim

Duhen Lexuar

Burimi: A2 CNN

- Reklama -
spot_img
- Reklama -

Artikujt e Fundit

WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications