32.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024

Shorteu i madh i SPAR ALBANIA -Përzgjidhen live 20 fituesit e dytë. Secili merr kupon 1000 euro (VIDEO)

Duhen Lexuar

Në ambientet e televizionit është hedhur shorteu i dytë i SPAR Albania ku janë shpallur live 20 fituesit e dytë.

Ky shorte erdhi pas shorteut të parë që u zhvillua me 4 nëntor 2022, duke e çuar deri më tani në 40 numrin e çmimeve të shpërndara.

Shorteu i tretë do të hidhet me 8 janar 2023, ora 19:30 live në ekranin e ScanTv, për të përmbyllur kështu shpërndarjen e 60 çmimeve në total.

Secili prej fituesve do të marrë një kupon me vlerë 1 mijë euro.

Në total, në kuadër të Shorteut të madh “6 vjet SPAR”, rrjeti i njohur i supermarketeve shpërblen klientët e tij me çmime që arrijnë vlerën 60 mijë euro.

Klientët mund të bëhen pjesë e Shorteut duke bërë një blerje me vlerë mbi 2.000 lekë të reja, si dhe duke përzgjedhur të paktën një nga produktet e brandeve pjesëmarrëse në Shorte.


Burimi: ScanTv.
Ripublikimi mund të bëhet vetëm kundrejt citimit të autorësisë dhe burimit origjinal.

- Reklama -
spot_img
- Reklama -

Artikujt e Fundit

WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications