29.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

adresimin

Ndryshimet klimatike, sfidë për sektorin bujqësor – UNIDO jep zgjidhje për adresimin e problematikave

Ndryshimet klimatike në Shqipëri po kthehen në poblematikë serioze për sektorin bujqësor, për shkak të pasojave në cilësinë e produkteve dhe konkurrueshërinë. Këto zhvillime...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications