30.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

funksionimin

50 mln euro kredi franceze për energjinë – Do të përdoret për funksionimin e bursës dhe statusin e klientit në nevojë 

Përmbushja e reformës në sektorin elektroenergjetik e nisur në vitin 2015, duket se kërkon financime shtesë, teksa një marrëveshje kredie prej 50 mln euro,...

Porti në Porto Romano, zbardhen detajet – Terminali i kontejnerëve, gati në 2026-ën, koncesion 35-vjeçar për ndërtimin dhe funksionimin

Porti i Integruar i Durrësit në Porto Romano të zhvillohet në drejtim të tokës dhe jo në det. Kjo është alternativa e rekomanduar nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications