21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjykata

“Rrëzimi” i bordit të çmimeve, vendim i pritshëm – Zef Preçi: Gjykata Kushtetuese duhet të veprojë njëlloj edhe me bordet e tjera

Shpallja jokushtetuese e bordit të transparencës për ushqimet, për ekspertët dhe politikanët që e paditën atë është një vendim I pritshëm. Eksperti Zef Preçi thotë...

Gjykata italiane miraton ekstradimin për çështjen “Qatargate” të Parlamentit Europian!

Një i dyshuar për skandalin e madh të korrupsionit që tronditi parlamentin e Bashkimit Europian mund t’i dorëzohet Belgjikës, vendosi një gjykatë italiane. Gjykata në...

Gjykatat jotransparente, barrë për bizneset e qytetarët – Lëvizja Mjaft: Gjykata e Apelit të Tiranës, me performancën më të ulët për të dhënat

Reforma në drejtësi duket se ka prodhuar pak rezultate te transparenca e sistemit gjyqësorë, i cili gjendet nën akuzë të vazhdueshme nga qytetarët e...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications