36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

IBRD

Kredi 110.8 mln euro për politikat e zhvillimit – Taksat dhe energjia, huaja nga IBRD bazohet në veprime që tashmë janë ndërmarrë

Qeveria shqiptare ka marrë një kredi prej 110.8 mln euro nga Banka Ndërkombëatre për Rindërtim dhe Zhvillim, me fokus politikat e zhvillimit.  Sipas tekstit...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications