21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Intesa

Intesa Sanpaolo Bank zgjeron ofertat, mundësi investimi në fondet kolektive për shqiptarët në BE

Intesa Sanpaolo Bank Albania pasuron më tej ofertën e saj me një gamë të gjerë zgjidhjesh investimi të cilat janë të disponueshme brenda Grupit...

Intesa Sanpaolo Bank Albania paraqet fituesit e edicionit të parë “Intesa Sanpaolo Bank Albania Awards”

Intesa Sanpaolo Bank Albania, pjesë e Grupit Intesa Sanpaolo ka kënaqësinë të paraqesë fituesit e Intesa Sanpaolo Bank Albania Awards: Çmimi ESG – AD Pascucci...

Intesa Sanpaolo Bank Albania Awards – Fituesit e çmimeve janë nga “Inovacioni” deri në “Gratë në Biznes”!

Intesa Sanpaolo Bank Albania Awards organizoi ceremoninë e ndarjes së çmimeve. Kompanitë ishin klientë të bankës dhe fituesit u përzgjodhën sipas kategorive inovacion, turizëm,...

Orientimi drejt tregut të punës – Studentët diskutim me drejtues të Intesa SanPaolo Bank dhe Balfin Group!

Funksionimi i koorporatës, orientimi drejt tregut të punës dhe rruga drejt kryesimit të korporatës. Këto ishin disa nga temat që u diskutuan me studentët...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications