26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

italiane

Njohja e pensioneve me Italinë/ Sa shqiptarë dhe sa italianë përfitojnë

ISSH informon se marrëveshja për Sigurimet Shoqërore mes Shqipërisë dhe Italisë u siguron bashkatdhetarëve tanë shpërblimin dhe të drejta të barabarta për punën dhe...

Gjykata italiane miraton ekstradimin për çështjen “Qatargate” të Parlamentit Europian!

Një i dyshuar për skandalin e madh të korrupsionit që tronditi parlamentin e Bashkimit Europian mund t’i dorëzohet Belgjikës, vendosi një gjykatë italiane. Gjykata në...

Buxheti “antikrizë” i qeverisë italiane – 30 miliardë euro për të përballuar çmimet e larta të energjisë elektrike

Qeveria e re në Itali pritet të miratojë një buxhet prej 30 miliardë euro për vitin e ardhshëm, të përqendruar kryesusht në frenimin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications