20.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor 2024

“Tirana Bank”, çmimet “Digital Growth Guru” – Dita e Hapur dedikuar “Mendësisë së Rritjes drejt Digjitalizimit Bankar”

Duhen Lexuar

Një Ditë e Hapur dedikuar “Mendësisë së Rritjes drejt Digjitalizimit Bankar” ishte aktiviteti më i fundit me stafin e Tirana Bank, drejtuar nga ekspertja e komunikimit, Arlinda Çausholli.

Qëllimi i aktivitetit ishte frymëzimi i stafit të ‘Tirana Bank’ drejt një mendësie rritëse dhe transformimi digjital, si një proces pa kthim që banka e ka përqafuar dhe e demonstron në përditshmëri.

Blerina Nasto – Drejtore e Departamentit të Digitalizimit: Tirana Bank ka si qëllim të kultivojë një kulturë të të mësuarit të vazhdueshëm, përshtatshmërisë dhe inovacionit, duke u mundësuar pjesëmarrësve të drejtojnë dhe përshpejtojnë udhëtimin e transformimit dixhital të bankës.

Pjesë e aktivitetit ishte një ceremoni ndarje cmimesh “Digital Growth Guru”, ku 10 punonjësve të Bankës ju dhuruan në shenjë simbolike trofeu “#Digital Guru” si falenderim dhe motivim për angazhimin e tyre në fushën e njohurive dhe zhvillimeve teknologjike .


Burimi: ScanTv.
Ripublikimi mund të bëhet vetëm kundrejt citimit të autorësisë dhe burimit origjinal.

- Reklama -
spot_img
- Reklama -

Artikujt e Fundit

WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications