11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

dedikuar

“Expo Albania”, hapësirë e dedikuar për evenimente – Qeveria çel konkursin ndërkombëtar për projektimin e godinës

Në një sipërfaqe prej 6 hektarësh, në ish-zonën ushtarake të Farkës në kryeqytet, Qeveria do të financojë ndërtimin e një qendre multifunksionale. “Expo Albania”...

“Tirana Bank”, çmimet “Digital Growth Guru” – Dita e Hapur dedikuar “Mendësisë së Rritjes drejt Digjitalizimit Bankar”

Një Ditë e Hapur dedikuar “Mendësisë së Rritjes drejt Digjitalizimit Bankar” ishte aktiviteti më i fundit me stafin e Tirana Bank, drejtuar nga ekspertja...

Bsides Tirana, zhvillohet edicioni i dytë dedikuar profesionistëve të sigurisë kibernetike

Sulmet kibernetike të vitit të shkuar dhe kalimi i thuajse të gjitha shërbimeve publike në E-Albania ka nxitur si kurrë më parë nevojën për...

Latest news

- Advertisement -spot_img