12.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

çmendur

Vera e ‘çmendur’ turistike në Europë tashmë ka filluar dhe do pritet të përkeqësohet edhe shumë!

Që nga vitet 1970, Steve Perillo, CEO dhe pronar i gjeneratës së tretë të operatorit turistik Perillo Tours me bazë në New Jersey, nuk...

Latest news

- Advertisement -spot_img